All Services

Oczyszczacze powietrza zmniejszają ilość zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Sprawdź, jak działają i na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Klimatyzacja i ogrzewanie to jedne z najistotniejszych instalacji w inteligentnym budownictwie. Sprawdź, z jakich elementów się składają.

Monitoring IP to technologia przydatna w realizacji nadzoru wizyjnego i w tworzeniu instalacji bezpieczeństwa w inteligentnych budynkach. Zapraszamy.

Sygnalizatory LED charakteryzują się wysoką trwałością i dużą energooszczędnością. Oferujemy produkty w zastosowaniach w automatyce przemysłowej i w domu.

Oświetlenie LED jest ekonomiczne, trwałe i wygodne w eksploatacji. Sprawdź, jakie są zastosowania lamp LED w inteligentnym budownictwie.

Siłowniki liniowe znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach i elementach wyposażenia wykorzystywanych w inteligentnym budownictwie. Zapraszamy.

Dzwonki, domofony, wideofony i wizjery pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa i sprawowaniu kontroli nad dostępem do budynków. Zapraszamy.

Zastanawiasz się nad kupnem stacji pogodowej? Sprawdź, jakie są zalety wykorzystania stacji pogodowych i na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Inteligentne włączniki to urządzenia, które są nieodłączną częścią każdego budynku z systemem smart home. Sprawdź produkty dostępne w tej kategorii.

Inteligentne gniazdka 230 V umożliwiają kontrolowanie urządzeń sieciowych w systemach smart home. Sprawdź, jak działa to rozwiązanie. Zapraszamy.

Top