All Services

Oczyszczacze powietrza zmniejszają ilość zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Sprawdź, jak działają i na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Klimatyzacja i ogrzewanie to jedne z najistotniejszych instalacji w inteligentnym budownictwie. Sprawdź, z jakich elementów się składają.

Monitoring IP to technologia przydatna w realizacji nadzoru wizyjnego i w tworzeniu instalacji bezpieczeństwa w inteligentnych budynkach. Zapraszamy.

Sygnalizatory LED charakteryzują się wysoką trwałością i dużą energooszczędnością. Oferujemy produkty w zastosowaniach w automatyce przemysłowej i w domu.

Oświetlenie LED jest ekonomiczne, trwałe i wygodne w eksploatacji. Sprawdź, jakie są zastosowania lamp LED w inteligentnym budownictwie.

Siłowniki liniowe znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach i elementach wyposażenia wykorzystywanych w inteligentnym budownictwie. Zapraszamy.

Dzwonki, domofony, wideofony i wizjery pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa i sprawowaniu kontroli nad dostępem do budynków. Zapraszamy.

Zastanawiasz się nad kupnem stacji pogodowej? Sprawdź, jakie są zalety wykorzystania stacji pogodowych i na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Inteligentne włączniki to urządzenia, które są nieodłączną częścią każdego budynku z systemem smart home. Sprawdź produkty dostępne w tej kategorii.

Inteligentne gniazdka 230 V umożliwiają kontrolowanie urządzeń sieciowych w systemach smart home. Sprawdź, jak działa to rozwiązanie. Zapraszamy.

Czujniki i alarmy to jedne z podstawowych części składających się na systemy inteligentnego budynku i automatyki domowej. Serdecznie zapraszamy.

Sterowniki oświetlenia firmy AST System to wysokiej jakości sprzęt przeznaczony do obsługi oświetlenia ulicznego oraz obiektów sportowych. 

W naszej ofercie mamy wysokiej jakości płytki elektroniczne marki Numato Lab – są to przede wszystkim moduły przekaźników stosowane w automatyce domowej.

Szeroki wybór artykułów z dziedziny instalacji smart home i automatyki budynkowej Exta Free marki Zamel znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Produkty z serii Exta Life polskiej marki Zamel pomogą Ci stworzyć funkcjonalny i wygodny system inteligentnego domu. Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy.

Produkty Tuya są uniwersalne, wygodne w użyciu i bardzo praktyczne, a także kompatybilne z najpopularniejszymi standardami komunikacji. Zapraszamy.

Marka Coolseer obejmuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do zastosowania w instalacjach automatyki domowej i systemach smart home. Zapraszamy.

AMK

AMK to producent wysokiej klasy wyposażenia do instalacji inteligentnego budynku. Sprawdź produkty tej marki dostępne w naszym sklepie internetowym.

Netatmo to firma specjalizująca się w wysokiej jakości systemach do inteligentnych budynków – ochrony i sterowania ogrzewaniem. Zapraszamy.

Z-Wave to system, który pozwala w prosty i szybki sposób wprowadzać rozwiązania automatyki budynkowej do zwykłych domów – zarówno tych w fazie budowy, jak i już zamieszkanych. W tej kategorii…

Zamel Supla to seria produktów z zakresu automatyki domowej i inteligentnego budynku polskiej marki Zamel. Sprawdź, co przygotowaliśmy w tej kategorii.

Shelly to uznany producent sprzętu przeznaczonego do systemów smart home. Sprawdź produkty tej marki dostępne w naszym asortymencie. Zapraszamy.

Praktyczne i nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki domowej i systemów inteligentnego budownictwa – sprawdź produkty marki Sonoff.

Android Box Smart TV to rozwiązanie, które pozwoli zmienić Twój telewizor w multimedialne centrum rozrywki. Sprawdź akcesoria dostępne w tej kategorii.

Top